Як шийнику відкрити замок з ключем у вигляді картки?

Розмір тексту:

Опис:

Хто часто подорожує знає, що в переважній більшості готелів не використовують звичайних ключів, а їхньою заміною слугують пластикові картки з магнітною стрічкою. Це беззаперечно зручно, адже їх використовують не тільки для того, щоб відчиняти двері, але й для економії електрики - коли ви в номері, то ключ має знаходитися в спеціальній кишені. Якщо його там немає, відповідно, немає електрики і іншого.

Що робити якщо ти зупинився один і твої пальці не зовсім працюють? - Таку картку дістати не так просто, а це потрібно робити швидко. Звісно, можна кожного разу бігати на ресепшн або чекати когось, щоб допомогли... А можна знайти варіант, як все ж таки адаптувати той ключ під себе з того, що є під руками.

Ось мій варіант для якого знадобиться небагато - скотч, пластикова стяжка або, як в даному випадку, етикетка з пляшки чи інше кільце.

Дії мінімальні - відірвали етикетку, відкусили шматок скотчу, приклеїли до ключа.

Все, насолоджуємося роботою!

Коментар автора:

Інколи є багато супутніх складнощів, як-то доводчики, пороги і інші радості, тому раджу одразу знайти дієвий варіант входу/виходу з кімнати, щоб не було прикрих вражень.