Nike представив кросівки, що взуваються та знімаються без допомоги рук

Розмір тексту:

Нові кросівки Nike GO FlyEase були офіційно представлені на початку лютого 2021 року - і це перші hands free кросівки. За рахунок оригінальної конструкції їх можна надягати і знімати без допомоги рук. Це можливо завдяки спеціальному шарніру, який підіймає основну частину кросівка і забезпечує плавне згинання та розгинання підошви.

Щоб взутись, потрібно просто засунути в кросівок ногу і наступити на п’ятку — взуття зафіксовано. Щоб роззутись, потрібно на виступ на підошві однієї ноги наступити іншою ногою. Все це досягається завдяки переробленій формі внутрішньої частини взуття, а також гнучкій еластичній стрічці Go FlyEase, яка поєднує носок і задню частину кросівка. Така дизайн-інновація повністю переосмислює принцип конструювання взуття як основу для доступного та розширеного дизайну.

Верх кросівок створено з текстилю і технологічної сітки, а підошва має дві окремі амортизуючі подушки в передній та задній частинах. Модель взуття Nike Go FlyEase буде доступна у трьох кольорах — чорний, світлий з яскраво-зеленими і пастельними вставками, а також темний з фіолетовими і синіми вставками. Однозначним плюсом є практичність і незвичайний зовнішній вигляд.

Новинка насамперед орієнтована на людей з інвалідністю, а також кросівки можуть бути вкрай актуальними під час пандемії COVID-19, а саме можливість легко взуватися без використання рук, зовні ж нова модель Nike виглядає як звичайні кросівки без шнурків.

Обрані клієнти компанії Nike зможуть придбати нові кросівки GO FlyEase вже з 15-го лютого 2021 року, їхня вартість становитиме $ 120. Ширша доступність запланована на кінці 2021 року.

Nike прагне принести інновації та натхнення кожному спортсмену у світі:

«Якщо у вас є тіло, ви спортсмен!»

Мітки: